Trenerzy

Grzegorz Sieczek – trener biznesu i praktyk z zakresu sprzedaży, założyciel Studia Szkoleń DOCEO. Zdobył wykształcenie prawnicze na WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET. Doświadczenie w sprzedaży zdobywał jako sprzedawca (B2B i B2C) i menadżer sprzedaży w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej oraz marketingowej (telemarketing i sprzedaż bezpośrednia). Więcej o Grzegorzu TUTAJ.

 

Justyna Kucharczyk – praktyk z obszaru marketingu i specjalistka z zakresu mediów społecznościowych. Ukończyła kierunek zarządzania i marketingu na Politechnice w Częstochowie ze specjalizacją „Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem”. Doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych jako manager ds. social media oraz opiekun Klientów kluczowych. Pracowała dla agencji buzz-marketingu, autoryzowanego partnera Google.

Obecnie pracuje w domu mediowym, obsługując międzynarodowe i lokalne marki, takie, jak: Johnson & Johnson, Orange, BMW, Top Secret  w obszarze mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat i Linkedin, blogosfera i vlogosfera. Tworzy od podstaw działy social media i wspiera ich rozwój. Prywatnie jest szczęśliwą mamą. Pasjonuje się modą i jednocześnie rozwija swój sklep odzieżowy.

 

 

 

Share on Google+0Share on Facebook0