Grzegorz Sieczek

Grzegorz Sieczek – praktyk z zakresu sprzedaży, trener i właściciel Studia Szkoleń DOCEO. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Jest też absolwentem Szkoły Trenerów Akademii SET. Po skończeniu studiów zdecydował, że chce kontynuować karierę w sprzedaży, w której spełnia się zawodowo do dziś. Przeszedł przez większość szczebli biznesowych – od sprzedawcy i lidera, po kierownika sprzedaży i trenera. Uczył się sprzedaży i kierowania sprzedażą  w branżach: telecom, ubezpieczenia, marketing i reklama. Pracował m.in dla TELE2, AXA Ubezpieczenia, agencji partnerskich Google i Grupy Kaczmarski.

Grzegorz realizuje szkolenia dla struktur sprzedaży, podczas których wspólnie z uczestnikami wypracowuje optymalne modele komunikacji z Klientami. Rozwija umiejętności i postawy handlowców oraz liderów sprzedaży w wielu branżach. Wspiera procesy rekrutacyjne, a także pomaga we wdrażaniu systemów motywacyjnych. Oprócz szkoleń stacjonarnych realizuje treningi sprzedażowe w terenie dla przedstawicieli handlowych.

Kiedy przychodzi czas odpoczynku – podróżuje. Miasta, którego go szczególnie zauroczyły to Budapeszt i Belgrad. Interesuje się sportem, historią i literaturą.


Grzegorz Sieczek

Share on Google+0Share on Facebook0